Щось пішло не так чи як поновити роботу?

У вас завис комп'ютер? Чи, може, співробітник зіштовхнувся зі схожою проблемою? Автоматичні оновлення системи – не така вже й рідкість, як те, що можлива втрата частини потрібних даних. Система Windows Server часто йде на перезавантаження, чим викликає багато проблем.

Може зупинитися робота офісу, внаслідок чого стануть неможливими обробка заявок клієнтів та оформлення документації. Що робити у такому разі? Думка про замовлення комплексу послуг з автоматизації інтернет торгівлі з використанням СРМ та BAS, 1С: Підприємство (BAS малий бізнес, 1С УТП, 1УТ ...) приходить в останню чергу. Запитання виникають миттєво і вимагають таких самих дій.

Звичайно, не варто забувати і тих, хто буде радий такому розвитку подій. Причому в цьому випадку не завжди йдеться про конкурентів. Можливо, форс-мажор сподобається тим співробітникам, які недостатньо мотивовані для майбутньої роботи. Але важливо пам'ятати і про інших фахівців, які будуть шоковані.

Мотивація зробити якнайбільше для розвитку спільної справи нікуди не зникає, тому складно передбачити, як проявить себе дешева оренда серверів. Керівники та менеджери перебувають у шоковому стані та хаотично шукають способи вирішення проблеми.

Хто винен і що з цим робити

Бізнес, який працює безперервно, обов'язково зазнає збитків. Це і буде першою причиною для пошуку «винних». Колапс в ІТ-системі призводить до обурення клієнтів та партнерів, які очікували швидкого виконання зобов'язань.

Збитки та штрафи змушують замислитися над тим, хто винен у тому, що трапилося. Крім того, керівників турбують інші питання:

  • як швидко система повернеться до робочого стану;
  • як уникнути наступного збою;
  • що робити, щоби це не повторювалося.

Варто заздалегідь сказати, що такі випадки – не рідкість. Знайти винного не вдасться, проте ситуація може наштовхнути вас на оренду серверів в Україні. Наприклад, ви вирішите копіювати інформацію на декількох джерелах або створити новий ідеальний сценарій.

Випадок з життя та варіанти дій

Велика компанія, яка мотивована отримувати кращі результати, намагається знайти фахівців задля забезпечення якісної роботи. Керівники націлені на успіх без оренди серверів для BAS, 1С: Підприємство команда включає досвідчених фахівців і ніщо не віщує біди. Однак усі старання виявляються малорезультативними та щодня близько 17:00 відбувається черговий збій. Переполох у підрозділах забезпечений, а ситуація поступово вирішується. Самописна програма продовжує обмін даними в реальномучасі з системами великих партнерів і все начебто налагоджується.

Настає новий день, і відкат автоматизованої системи повторюється. План надання послуг зривається, компанія зазнає збитків, а репутація потроху псується. Пошукові запити не допомагають знайти відповідь, і працівники перебувають у пригніченому стані.

В результаті доводиться запрошувати стороннього підрядника і шукати вирішення проблеми, що повторюється замість використання недорогих VPS серверів. Аудитор складає список рекомендацій та радить подбати про усунення недоліків найближчим часом. Найчастіше список порад виглядає так:

  1. Сервер розташований неправильно. Пил, відсутність фрагментів захисного корпусу, система охолодження працює в півсили, а сам сервер розташований під прямим сонячним промінням.
  2. Температурний режим відсутній. Температура повітря в робочих приміщеннях не контролюється і замість встановлених +17…+22 градусів термометр показує +30.
  3. Неправильне складання. Мережева плата давно стала непридатною, але за минулий термін експлуатації виявився непоміченим. Мережеві кабелі або ніколи не були закріплені відповідним чином, або згодом переплуталися та покрилися товстим шаром пилу.

Подальший пошук причин поломок та збоїв не буде потрібний, оскільки відсутність контролю за використанням ІТ обладнання помітно неозброєним оком. Тепер настав час поговорити про запобіжні заходи, а саме про дата-центри ТІЕР III локація Німеччина, Фінляндія.

Приміщення для серверних

Приміщення для розміщення доступних та потужних Dedicated (виділені сервери) повинні відповідати цілій низці вимог. Порівняти готовність забезпечити необхідні умови в Україні чи, скажімо, Німеччини не вдасться. Нестача уважного дотримання правил – найпоширеніша причина збоїв.

Дата центри SIDATA, де розміщені сервери, що використовуються, відрізняються рівнем оснащення та безпеки. Порівнювати умови експлуатації безглуздо, тому краще витратити цей час на пошук спеціалізованого центру. Для забезпечення порядку проводяться планові роботи, які обговорюються з клієнтами.

Хмарна міграція – сучасний спосіб подолання складнощів. Керівники компаній сплять спокійно, оскільки знають, що ситуація під контролем відповідальної організації. Незалежна та стабільна ІТ структура – не марнотратство, а необхідність.

Повний комплекс послуг адміністрування серверів, тест-драйви та аудит наявної системи далеко не повний перелік переваг. SIDATA пропонує безкоштовну міграцію на новий майданчик за доступною ціною. Обладнання побудовано на дисках NVME з використанням процесорів лінійок AMD та Intel. Це запорука вашого спокою та безперебійної роботи.

Щось пішло не так чи як поновити роботу?
SIDATA
Онлайн чат SIDATA
{{ welcomeText }}

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося