SIDATAContact Details:
Main address:вул. До Петрова д.549041м.Дніпро, Україна,
Tel:+38(095)9157882Tel:+38(068)4145555E-mail: sales@sidata.com.ua

Швидкі та надійні сервери

Оренда віртуальних та виділених серверів у Європі та США

SIDATA допоможе зростати вашому інтернет-магазину та будь-якому іншому бізнесу завдяки швидкій, безпечній та простій хмарній платформі, яка підтримується 24/7.

Знижка 20 % на всі сервери VPS для нових клієнтів до кінця місяця за промокодом "NEW20"!

Маленька хмаринка SIDATA

Безкоштовний тестовий період 5 днів

SIDATA - оренда сервера в Європі та США оптимізованого під ваші завдання

Середня хмара SIDATA

BAS і 1С: Підприємство у хмарі

Оптимізовані сервери для високої продуктивності вашої ERP, CRM або BAS системи будь-якого рівня, базове налаштування та підтримка.

від 350 ₴ / міс.

Велика хмара SIDATA

Віртуальні сервера VPS / VDS

Швидкі, надійні та фінансово доступні сервери для малого та середнього бізнесу. Повністю налаштовані та готові до роботи за 15 хвилин.

від 350 ₴ / міс.

Оренда потужного сервера

Виділені сервера Dedicated

Високопродуктивні масштабовані сервери для середнього та великого бізнесу. Найкраще співвідношення ціни та якості.

від 3100 ₴ / міс.

Кому будуть корисні послуги SIDATA?

 • Економія бюджету: Ви не витрачаєте гроші на закупівлю обладнання, яке через рік-два стане неліквідним
 • Перехід на іншу модель витрат CapEx в OpEx: Ви відмовляєтеся від капітальних інвестицій на користь незначних регулярних платежів за фактом використання
 • Оптимізація витрат: Ви платите тільки за той обсяг ресурсів, яким користуєтеся
 • Безпека зберігання інформації: Ваші дані захищені законодавством Євросоюзу
 • Контроль фінансових потоків з будь-якої точки світу, без необхідності знаходитися в офісі ..
 • Швидкість формування звітів-найвища, так сервера SIDATA оптимізовані під використання баз даних 1С: Підприємство, BAS.
 • Всі дані знаходяться в повному захисті від хакерських атак і при необхідності є можливість відновлення
 • Зручність використання і максимальна мобільність: Ви можете працювати на наших серверах без прив'язки до офісу з будь-якого пристрою в будь-який час доби.
 • Можливість інтеграції будь-якого периферійного обладнання: Ваш сканер штрих-кодів або чековий принтер буде працювати з будь-якого локального комп'ютера
 • Гнучка система оплати: через портал самообслуговування Ви можете виконувати он-лайн оплату за оренду сервера і додаткові послуги, не відвідуючи банку або використання банк-клієнта
 • Максимальна продуктивність систем: Вам не потрібно замислюватися про апгрейд заліза під новий софт – Ми зробимо це за Вас максимально оперативно та безкоштовно
 • Захист від злому та шифрування даних: Ви можете бути впевнені у максимальному захисті від злому Вашого сервера – Ми використовуємо найпередовіші технології захисту Ваших ресурсів
 • А що з резервними копіями: Ви отримуєте щоденні повні бекапи Вашого сервера за 7 останніх днів. За Вашим індивідуальним запитом ми налаштуємо персональний план Disaster Recovery

Не знаєте, яку конфігурацію сервера замовити? Замовте прорахунок, не сплачуйте за зайві ресурси!

Допомога у розміщенні систем BAS або 1С: Підприємство на серверах SIDATA

BAS,1С:Підприємство у хмарі

Переваги оренди сервера від SIDATA

Клієнти SIDATA отримують максимальні переваги від оренди серверів у дата-центрах. Дата-центри розташовані у Німеччині, Фінляндії, Франції, Нідерландах та США. 

Максимальна продуктивність сервера

Збалансовані сервери зібрані на новітньому обладнанні. Процесорні системи базуються на чіпах Intel Xeon та AMD Ryzen з високою частотою до ~ 4.9 Ghz

Попередньо встановлене програмне забезпечення на сервері

Усі сервери оснащені операційною системою на Ваш вибір. Є можливість додатково замовити необхідне програмне забезпечення, звернувшись до служби підтримки або відділу продажу SIDATA.

Захист даних від злому і вірусів

Усі сервери SIDATA оснащені захистом від DDoS атак. Можливий додатковий захист, обговорюється індивідуально.

Відгуки про оренду сервера в SIDATA

Часті питання з оренди сервера

Кожен захоче взяти потужний сервер в оренду, щоб забезпечити безперебійну роботу системи та безпеку даних. Для замовлення необхідно зібрати свій сервер, тобто визначити потрібні параметри. Серед них – процесор, обсяг пам'яті, тип диска та ін.

Процесор є ключовим елементом, оскільки від нього залежить продуктивність та швидкість роботи. Можна вибрати обладнання Intel Xeon та AMD Ryzen. 

Залежно від бізнес-завдань та розміру баз даних підбирається необхідний обсяг пам'яті. Для невеликих проектів може бути достатньо 4 Гб, а для великих знадобиться набагато більше стабільного функціонування. Що стосується виду дискового накопичувача, слід вибрати варіант з низьким енергоспоживанням, високими відмовостійкістю і швидкістю запису даних. 

Також має значення розташування дата-центру. У нашій компанії можлива оренда сервера в Європі, що дозволяє забезпечити надійну роботу та мінімізувати ризики втрати інформації у разі форс-мажорів. Якщо вам потрібна допомога в конфігурації сервера, зв'яжіться з менеджерами по телефону або в онлайн-чаті. 

Оренда серверів можлива на будь-якій конфігурації, яка представлена ​​на ринку. Але якщо ви не знайшли оптимальний варіант, можете замовити індивідуальну конфігурацію сервера. Врахуємо ваші навантаження, побажання до продуктивності та масштабування, підберемо під ваші завдання необхідні параметри та здійснимо розрахунок вартості. Для отримання консультації зателефонуйте або напишіть в онлайн-чат.

Наші фахівці ретельно розробляють конфігурацію обладнання та узгоджують кожен параметр із клієнтом, щоб оренда сервера за кордоном була вигідною. Якщо в процесі ви захочете змінити якийсь параметр, за необхідності це можна зробити. Але тоді перераховується вартість оренди серверів.

Вигідно орендувати віртуальні або виділені сервери в Україні, оскільки так ви отримуєте власну IP-адресу і великий обсяг пам'яті, можете забезпечити стабільну безперебійну роботу, заощадивши при цьому кошти на купівлю спеціального обладнання для зберігання значних обсягів інформації. Але ще вигіднішою буде оренда віддаленого сервера в Європі. І ось чому: 

 • забезпечується конфіденційність та регулюється безпека інформації на законодавчому рівні тієї країни, в якій знаходиться дата-центр;
 • гарантується збереження даних на відміну від українських серверів, які стали більш вразливими під час військових дій;
 • при форс-мажорі робота не зупиниться завдяки резервному серверу;
 • можна впровадити будь-яку версію програми та перенести всі бази даних у хмару;
 • можливий доступ до сервера з будь-якої точки світу.

Оренда сервера в Європі унеможливлює купівлю дорогого обладнання. Це зручно та вигідно для малого та середнього бізнесу, а також для великих компаній, яким недоцільно утримувати свій сервер та наймати штат фахівців для його обслуговування. Простіше взяти потужний сервер в оренду та замовити адміністрування для забезпечення високої швидкості завантаження та надійної роботи.

Можна орендувати сервер у будь-якій точці світу. Але врахуйте, що розташування центру впливає на швидкість завантаження та конфіденційність інформації. Чим ближче сервер розташований до користувачів, тим вищою буде швидкість передачі даних, а кожна країна має свої закони, що регулюють безпеку інформації. 

Найкращими країнами, де вигідна оренда закордонного сервера вважаються:

 • Нідерланди. Тут лояльне законодавство та добре налагоджені канали передачі даних в Україну. 
 • Німеччина. Країна славиться високою якістю, у тому числі у сфері хостингу. Можна орендувати сервер без побоювань, що виникнуть проблеми та збої.
 • Франція. Тут доступна для українців оренда серверів. Ціна включає надійний захист від атак хакерів, безлімітний трафік та інші послуги. 
 • США. Надає потужне обладнання, гарантує повну конфіденційність, захист даних та швидке обслуговування. 

Якщо вас цікавить оренда серверів у Європі, обирайте надійну країну з розвиненою економікою, яка знаходиться ближче до України, а якщо хочете вийти на американський ринок і при цьому не поступатись якістю обслуговування місцевим компаніям, орендуйте сервер у США.

Співпрацюємо з найкращими дата-центрами у світі, які оснащені сучасним надійним обладнанням. Користування серверами регулюється законодавством тих країн, де вони розташовані, тому сторонні організації ніяк не можуть впливати на них. Це збільшує конфіденційність та безпеку даних.

Постійно розширюємо мережу і зараз можлива оренда серверів у дата-центрі в Німеччині (Нюрнберг), Фінляндії (Гельсінкі), Франції (Париж), Нідерландах (Амстердам) та США. Розміщення баз даних, програм бухгалтерського та складського обліку та інших ресурсів за кордоном забезпечує стабільну роботу будь-якого бізнесу незалежно від зовнішніх факторів. 

Якщо ви хочете замовити віддалений сервер, оренда дозволяє вибрати оптимальну для себе операційну систему та поставити необхідне програмне забезпечення. Всі дані захищені від DDoS атак, можна встановити додатковий захист (обговорюється індивідуально). Доступ до даних маєте тільки ви, причому зайти до мережі можна з будь-якої точки світу. 

Пропонуємо оптимізовані під ваші завдання віртуальні сервери VPS/VDS і виділені сервери Dedicated. За необхідності перенесемо всі ваші бази даних. Для уточнення деталей зв'яжіться з нами за телефоном або в онлайн-чаті.

Так. Оренда сервера, ціни якої залежить від типу сервера та її конфігурації, можлива на потрібний вам термін – кілька місяців, рік чи кілька років. 

При цьому ви можете заощадити кошти при замовленні послуги на 3 місяці відразу. Тоді ви отримаєте четвертий місяць оренди у подарунок. Докладніше про умови акції дізнавайтесь у наших менеджерів за телефоном або у чаті на сайті.

Вартість оренди сервера на місяць залежить від типу сервера, що орендується, і конфігурації, зокрема виду процесора, диска, обсягу оперативної пам'яті, а також від кількості користувачів, країни розміщення та інших факторів.

Оренда сервера в Україні коштує від 350 грн. на місяць за віртуальний. А ціна оренди виділеного сервера, який відрізняється підвищеною продуктивністю, має оптимальну конфігурацію та знаходиться у країнах Європи чи США, стартує від 3100 грн. на місяць. 

Ціни можна побачити на сайті або дізнатися у менеджерів. Для отримання консультації зателефонуйте або напишіть в онлайн-чат, а щоб оформити замовлення, заповніть спеціальну форму.

Що являє собою компанія SIDATA?

Широкі можливості, що надаються хмарними серверами SIDATA дозволять оптимізувати і автоматизувати більшість процесів вашого бізнесу.

Швидкі сервера по всьому світу
0
Дата-центрів
0
Серверів
0
Клієнтів
0 +
Країн
Онлайн чат SIDATA
{{ welcomeText }}

  Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося