SIDATA-найкращий сервіс оренди серверів
5 днів безкоштовно і 10Гб диска в подарунок
1С: Підприємство, BAS в хмарі

1С: Підприємство, BAS в хмарі

1С:Підприємство на серверах SIDATA Облікова система на базі програмних рішень BAS та 1С:Підприємство розміщено у хмарі на серверах у Західній Європі та США.

$100.00In stock

Облікові системи BAS,
1С:Підприємство на серверах SIDATA

1С: Підприємство, BAS в хмарі

Облікова система на базі програмних рішень BAS та 1С:Підприємство розміщена у хмарі на серверах у Західній Європі та США

Перенесемо ваші дані у хмару безкоштовно!

Переваги та недоліки BAS 1С: Підприємство в хмарі

Переваги "хмари"

Недоліки на "землі"

Обмеження в "хмарі"

Вибір за вами, а ми реалізуємо його для Вас, як це вже зробили для наших численних клієнтів!

Ви можете протестувати роботу демо-версії облікових систем BAS на серверах SIDATA зараз безкоштовно!

1С:Підприємство, BAS у хмарі 1

BAS Малий бізнес. ПРОФ (BAS small business)

BAS Малий бізнес. ПРОФ (BAS small business) – найбільш затребуване рішення для малого та середнього бізнесу в Україні. Сучасний інтерфейс і багате оснащення дозволяє облік для підприємств широкого спектру діяльності. Відмінно підходить для автоматизації інтернет торгівлі, а також для складання нескладної звітності до регулюючих органів. Наявність стандартних звітів дозволяє з коробки контролювати товарний, грошовий та виробничий потоки. Фахівцями SIDATA розроблено інтеграцію з crm salesdrive, докладніше можете уточнити у відділі продажів.

1С:Підприємство, BAS у хмарі 2
1С:Підприємство, BAS у хмарі 3
1С:Підприємство, BAS у хмарі 4

BAS Бухгалтерія

BAS Бухгалтерія - Містить у собі повний функціонал з бухгалтерського обліку для підприємств. Сучасна система формування регламентованої звітності підприємствам. Як правило, використовується в парі з іншими прикладними рішеннями – наприклад BAS Управління торгівлею або BAS Малий бізнес. Такі комплексні – парні рішення з урахуванням двох змін дозволяють розділити доступом до даних управлінського та регламентованого обліку.

1С:Підприємство, BAS у хмарі 5

BAS Управління торгівлею

BAS Управління торгівлею – найбільш підходяща облікова система для оптової та роздрібної торгівлі для малого та середнього бізнесу в Україні. Оснащення механізмами обліку торгових та складських операцій на високому рівні. Можливість вибудовувати автоматизацію багатьох бізнес процесів у торгівлі дозволяє суттєво економити на оплаті ручної праці та головне виключити помилки. Наявність стандартних звітів дозволяє максимально контролювати товарний, грошовий та складські потоки. Ця конфігурація набула воістину народне визнання і просто ім'я “УТ”. Кожен керівник або власник бізнесу завжди знаходить щось корисне у цій конфігурації.

Фахівцями SIDATA розроблена інтеграція з crm salesdrive, докладніше можете уточнити у відділі продажів.

1С:Підприємство, BAS у хмарі 6
1С:Підприємство, BAS у хмарі 7
1С:Підприємство, BAS у хмарі 8

BAS Документообіг

BAS Документообіг - Нове рішення, що дозволяє управляти документообігом підприємства від малого до великого розміру. Добре інтегрується з іншими продуктами лінійки BAS. Фахівці SIDATA та аналітики компанії партнера SVConsult готові запропонувати впровадження та подальшу підтримку для бізнесу. Такі комплексні рішення на основі двох і більше змін дозволяють розділити доступ до даних та забезпечити високий рівень автоматизації.

1С:Підприємство, BAS у хмарі 9

BAS Комплексне управління підприємством

BAS Комплексне управління підприємством – рішення для середнього та великого бізнесу в Україні. Має широкий функціонал, що дозволяє вести облік по всіх підрозділах підприємства в одній системі. Велика кількість звітів дозволяє одразу отримувати потрібні дані в різних розрізах обліку, а також робити тонке індивідуальне налаштування. Це рішення більш вимогливе до вибору орендованого сервера. Найчастіше для цього виділяться виділений сервер з тонким налаштуванням, яке ми також готові зробити. Впровадження BAS Комплексне управління підприємством супроводжується консультацією і при необхідності аудитом бізнес-процесів компанії.

Фахівцями SIDATA розроблена інтеграція з crm salesdrive і BAS КУП, докладніше можете уточнити у відділі продажів.

1С:Підприємство, BAS у хмарі 10
1С:Підприємство, BAS у хмарі 11
1С:Підприємство, BAS у хмарі 12

BAS ERP

BAS ERP - Нове рішення, що дозволяє управляти підприємствами великого розміру. Максимальний набір функціоналу представлений у дуже зрозумілому та ергономічному вигляді. Контури виробництва, фінансового планування, crm система, складський облік та багато іншого. Добре інтегрується з іншими продуктами лінійки BAS. Фахівці SIDATA та аналітики компанії партнера SVConsult готові запропонувати впровадження та подальшу підтримку для бізнесу. Такі комплексні рішення на основі двох і більше змін дозволяють розділити доступ до даних та забезпечити високий рівень автоматизації. 

Готове рішення для кол-центру – інтеграція BAS ERP та IP-телефонії softphone pro кастомна розробка  SVConsult

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося