Облікові системи BAS

Купити BAS підприємство у хмарі недорого ✔️ BAS бухгалтерія онлайн ✔️ Низька ціна ✔️ Сервер BAS хмара в Україні, Європі, США від SIDATA.

$100.00In stock

Хмарне рішення

Оренда сервера для облікової системи BAS у хмарі

Облікова система на базі програмних рішень BAS розміщена у хмарі на серверах у Європі та США. Завдяки хмарному рішенню, майте цілодобовий доступ до своїх даних.

Облікові системи BAS

Перенесемо ваші дані в хмару безкоштовно

BAS у хмарі: переваги та недоліки

Перевага хмарного рішення

Нестача стаціонарного рішення

Нестача хмарного рішення

Ви можете протестувати роботу демо-версії облікових систем BAS на серверах SIDATA зараз безкоштовно!

Переваги оренди BAS у хмарі

Клієнти SIDATA отримують максимальні переваги від оренди серверів у дата-центрах. Дата-центри розташовані у Німеччині, Фінляндії, Франції, Нідерландах та США. 

BAS Малий бізнес. ПРОФ (BAS small business)

BAS Малий бізнес ПРОФ (BAS small business) – найбільш затребуване рішення для малого та середнього бізнесу в Україні. Сучасний інтерфейс та багате оснащення дозволяє вести облік для підприємств широкого спектру діяльності. Відмінно підходить для автоматизації інтернет торгівлі, а також для складання нескладної звітності до регулюючих органів. Наявність стандартних звітів дозволяє з коробки контролювати товарний, грошовий та виробничий потоки. Фахівцями SIDATA розроблено інтеграцію з crm salesdrive, докладніше можете уточнити у відділі продажів.

BAS Бухгалтерія

BAS Бухгалтерія – містить у собі повний функціонал бухгалтерського обліку для підприємств. Сучасна система формування регламентованої звітності підприємствам. Як правило, використовується в парі з іншими прикладними рішеннями – наприклад, BAS Управління торгівлею або BAS Малий бізнес. Такі комплексні – парні рішення з урахуванням двох змін дозволяють розділити доступом до даних управлінського та регламентованого обліку.

BAS Управління торгівлею

BAS Управління торгівлею – найбільш підходяща облікова система для оптової та роздрібної торгівлі для малого та середнього бізнесу в Україні. Оснащення механізмами обліку торгових та складських операцій на високому рівні. Можливість вибудовувати автоматизацію багатьох бізнес процесів у торгівлі дозволяє суттєво економити на оплаті ручної праці та головне виключити помилки. Наявність стандартних звітів дозволяє максимально контролювати товарний, грошовий та складські потоки. Ця конфігурація набула воістину народне визнання і просто ім'я “УТ”. Кожен керівник чи власник бізнесу завжди знаходить щось корисне у цій конфігурації.

Фахівцями SIDATA розроблена інтеграція з crm salesdrive, докладніше можете уточнити у відділі продажів.

BAS Документообіг

BAS Документообіг - нове рішення, що дозволяє управляти документообігом підприємства від малого до великого розміру. Добре інтегрується з іншими продуктами лінійки BAS. Фахівці SIDATA та аналітики компанії партнера SVConsult готові запропонувати впровадження та подальшу підтримку для бізнесу. Такі комплексні рішення з урахуванням двох і більше конфігурацій дозволяють розділити доступом до даних і забезпечити високий рівень автоматизації.

BAS Комплексне управління підприємством

BAS Комплексне управління підприємством – рішення для середнього та великого бізнесу в Україні. Має широкий функціонал, що дозволяє вести облік по всіх підрозділах підприємства в одній системі. Велика кількість звітів дозволяє одразу отримувати потрібні дані в різних розрізах обліку, а також робити тонке індивідуальне налаштування. Це рішення більш вимогливе до вибору орендованого сервера. Найчастіше для цього виділяться виділений сервер з тонким налаштуванням, яке ми також готові зробити. Впровадження BAS Комплексне управління підприємством супроводжується консультацією та за необхідності аудитом бізнес-процесів компанії.

Фахівцями SIDATA розроблена інтеграція з crm salesdrive і BAS КУП, докладніше можете уточнити у відділі продажів.

BAS ERP

BAS ERP - нове рішення, що дозволяє управляти підприємствами великого розміру. Максимальний набір функціоналу представлений у дуже зрозумілому та ергономічному вигляді. Контури виробництва, фінансового планування, crm система, складський облік та багато іншого. Добре інтегрується з іншими продуктами лінійки BAS. Фахівці SIDATA та аналітики компанії партнера SVConsult готові запропонувати впровадження та подальшу підтримку для бізнесу. Такі комплексні рішення з урахуванням двох і більше конфігурацій дозволяють розділити доступом до даних і забезпечити високий рівень автоматизації. 

Ви можете замовити індивідуальну демонстрацію, і ми покажемо переваги хмари SIDATA

Онлайн чат SIDATA
{{ welcomeText }}

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося