Оренда сервера для 1С у Європі

Оренда сервера 1С у хмарі ✔️ Купити віртуальний сервер для 1С підприємство від SIDATA.

$100.00In stock

Хмарне рішення

Оренда сервера для 1С у хмарі в Європі

Облікова система на базі програмного рішення 1С: Підприємство розміщено у хмарі на серверах у Європі та США.

Оренда сервера для 1С у Європі

Перенесемо ваші дані в хмару безкоштовно

Переваги та недоліки сервера для 1С:Підприємство в хмарі

Перевага хмарного рішення

Нестача стаціонарного рішення

Обмеження хмарного рішення

Отримайте швидкий віртуальний сервер для 1С із технічною підтримкою, налаштований під ваші вимоги.

Переваги оренда сервера для 1С у хмарі

Клієнти SIDATA отримують максимальні переваги від оренди серверів у дата-центрах. Дата-центри розташовані у Німеччині, Фінляндії, Франції, Нідерландах та США. 

1С:Підприємство 8. Бухгалтерія

1С:Підприємство 8. Бухгалтерія — це професійний інструмент бухгалтера, за допомогою якого можна вести бухгалтерський та податковий облік, готувати та здавати обов'язкову звітність. Програма об'єднала у собі всі досягнення попередніх версій та нові рішення. Призначений для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку відповідно до чинного законодавства.

1с Підприємство. Управління невеликою фірмою

1С УНФ є готовим для впровадження та роботи програмним рішенням для представників невеликих компаній та підприємств. Це чудовий інструмент як для керівництва, у якого з'являються нові можливості для управління, а також для співробітників, яким програма спрощує щоденну працю.

1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством

1С УТП забезпечує наскрізну автоматизацію процесу продажу товарів на підприємстві, в оптовій та роздрібній торгівлі. Підсистема включає засоби планування та контролю продажів, дозволяє вирішувати завдання управління замовленнями покупців.

Отримайте швидкий віртуальний сервер 1С у хмарі із технічною підтримкою, налаштований під ваші вимоги.

Часті питання з оренди сервера для 1С в Європі

Ви можете як орендувати віртуальний віддалений сервер для 1С, так і орендувати виділений сервер для 1С, все залежить від ваших завдань. Останній варіант дозволить вам отримати техпідтримку, в майбутньому перейти на потужніший сервер і збільшити простір на диску.

Щоб зрозуміти, який сервер для 1С вибрати, необхідно оцінити кількість користувачів, що одночасно працюють із програмою, обсяг бази даних із запасом та навантаження, а також зіставити ці параметри з вимогами та завданнями бізнесу. 

Крім цього, ви можете орендувати сервер, розміщений у країнах Західної Європи чи США. Це гарантує збереження ваших даних та зручне користування програмою. Для роботи вам потрібно отримати пароль та підключитися до мережі Інтернет з будь-якого пристрою. 

Розміщення програми 1С: Підприємство у хмарному сервері дозволяє вести облік без прив'язки до конкретного місця. Більше того, всі дані будуть надійно захищені, адже жодні поломки обладнання чи проблеми з інтернетом не вплинуть на інформацію, а доступ до неї буде лише у вас. 

Таке рішення є оптимальним для малого, середнього та великого бізнесу, адже дозволяє забезпечити стабільну роботу та безпеку інформації.

Щоб забезпечити стабільну та надійну роботу програми, необхідно правильно вибрати VPS сервер для 1С, параметри якого допоможуть підібрати оптимальне обладнання. Спочатку слід оцінити навантаження на вітруальний сервер та кількість користувачів, а потім звернути увагу на такі характеристики:

  • кількість ядер процесора та тактова частота;
  • Об'єм оперативної пам'яті;
  • тип та обсяг жорсткого диска.

Ці параметри допоможуть зрозуміти, підходить вам сервер чи ні, чи зможе він витримати ваше навантаження та забезпечити безперебійну роботу. З їх допомогою визначається конфігурація сервера для 1С.  

Так, якщо очікується до 10 користувачів можна вибрати 5-ядерні процесори, 10 Гб оперативної пам'яті та диск NVME 140 Гб, якщо до 30 користувачів – 12 ядер та 24 Гб ОЗУ, а якщо понад 40 осіб – від 16 ядер процесора та мінімум 64 Гб ОЗП. При цьому оптимальною моделлю процесора вважається AMD EPIC, а оперативну пам'ять при постійних навантаженнях рекомендується збільшити до 128 Гб.

Що ж до тактової частоти, що відповідає за швидкість виконання операцій, то оптимальними є значення близько 3,0-3,6 ГГц. Пам'ятайте, що чим вища частота, тим швидше будуть оброблятись запити.

Правильно підібране обладнання допоможе підвищити ефективність роботи. Якщо ви не знаєте, яка конфігурація сервера для 1С краща, зв'яжіться з нами по телефону, і наші фахівці допоможуть вам визначитися з технічними параметрами.

Хмарний сервер 1С – це віддалений сервер для бухгалтерії, на якому встановлено та налаштовано відповідне ПЗ. Вся інформація зберігається у хмарі, а доступ до неї можливий цілодобово з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Такий сервер захищений від зломів, забезпечує резервне копіювання даних та стабільну роботу програми, яка фізично знаходиться не в офісі, що також підвищує безпеку. 

1С у хмарі підходить усім бізнесам, включаючи великі мережеві компанії, а також керівникам та тим співробітникам, які працюють віддалено, знаходяться у відрядженнях або декретній відпустці. 

Сервер 1С у хмарі розміщується на обладнанні в дата-центрі, де забезпечено охолодження, безперебійне живлення та захист даних. Декілька співробітників одночасно можуть працювати з програмою з будь-якої точки світу. Для цього немає необхідності купувати додаткове обладнання та не потрібні особливі знання.

Оренда віддаленого сервера для 1С – це зручно, просто та безпечно. Послуга дозволяє заощадити кошти, адже витрат на купівлю та налагодження спеціального обладнання у вас не буде. Все це бере на себе компанія, яка надає готовий для експлуатації, надійний сервер для 1С.

Виділений сервер – це окремий віртуальний сервер для 1С з обладнанням та системним ПЗ, наданий одному клієнту. Тобто його потужностями більше ніхто не користуватиметься. Такий сервер дозволяє розмістити необмежену кількість програм, файлів та баз даних.

Допоможемо вам безкоштовно перенести всі ваші дані на сервер для роботи з 1С. Крім цього, на ваш запит наші фахівці виконають необхідні налаштування та підключення, перевірять працездатність системи. Для уточнення вартості послуги та деталей співробітництва, зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті.

VPS є віртуальним сервером, який використовує окреме обладнання та обчислювальні ресурси. Він доступний лише вам, тобто від інших клієнтів буде повністю ізольовано. А фізичний сервер для 1С Україна передбачає оренду обладнання, розташованого в даті-центрі, що дозволяє клієнту керувати фізичними ресурсами, налаштувати всю IT-систему під себе та встановити програмне забезпечення.  

Віртуальний виділений сервер відрізняється від фізичної можливості гнучко розподіляти ресурси. Його особливість – в імітації роботи стандартного фізичного сервера за допомогою такої технології, як віртуалізація. При цьому клієнт може встановити свою ОС і програмне забезпечення. 

VPS - це хороший сервер для 1С, що дозволяє організувати стабільну безперебійну роботу програми із захистом даних від зломів, винести базу 1С в хмару. На ефективність використання не впливатимуть зовнішні фактори, такі як перебої з електрикою або мережею Інтернет. Такий сервер буде доступний цілодобово, а будь-які зміни можна відстежити віддалено.

Оренда віртуального сервера дозволяє працювати у програмі 1С кільком користувачам одночасно. При цьому вони можуть обробляти великі обсяги інформації, не створюючи навантаження мережі. Ціна послуги формується залежно від кількості користувачів та обсягу баз даних. 

У нашій компанії доступна оренда сервера 1С у Європі та США. Для отримання консультації та розрахунку вартості, зв'яжіться з нами по телефону або залиште запит на сайті.

Основна вимога для сервера 1С – це стабільна робота без збоїв та зависань, із забезпеченням безпеки даних. Щоб виконати цю умову, необхідно правильно вибрати тип сервера, розрахувати конфігурацію та налагодити систему.

Наші фахівці допоможуть вам встановити та налаштувати сервер для 1С: Підприємство, щоб ви могли швидше розпочати роботу. Виконаємо необхідні разові роботи для запуску програми, а також безкоштовно перенесемо ваші дані у хмару. Для уточнення деталей співробітництва зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.

Вам потрібен сервер для 1С у хмарі, якщо ви хочете розмістити програму на потужному обладнанні, забезпечити збереження та захист даних, спільний доступ відразу кільком користувачам, стабільну роботу без прив'язки до електрики, отримати можливість віддаленої роботи та централізації управління програмними ресурсами, а також заощадити кошти.

Оренда сервера 1С Україна передбачає розміщення баз даних у хмарі на обладнанні, яке знаходиться у країнах Західної Європи та США. Це дозволяє убезпечити дані та вибудувати надійну роботу. Для замовлення послуги, залиште заявку на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення нюансів та отримання даних для розрахунку вартості.

Онлайн чат SIDATA
{{ welcomeText }}

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося