SIDATA-найкращий сервіс оренди серверів
5 днів безкоштовно і 10Гб диска в подарунок
Міграція в хмару SIDATA

Міграція в хмару SIDATA

Аудит системи в цілому Вимірювання ресурсів поточних серверів Підбір обладнання на розміщення в хмарі Планування етапів міграції Перевірка…

$100.00In stock

Міграція даних у хмару

Як виконати правильну міграцію, зберегти 100% даних і обійтися без зупинки бізнес процесів.

Міграція в хмару SIDATA

Що потрібно знати перед тим як мігрувати в хмару

Фахівці SIDATA проводять повний аудит ІТ-інфраструктури кампанії перед тим, як зробити міграцію даних на сервери SIDATA.

Ми готові до міграції

Як це зробити і хто здійснить цю операцію?

Міграція у хмару SIDATA 1

Хто вже користувався послугами міграції SIDATA

Ми зібрали основні групи компаній, які скористалися послугами міграції SIDATA

Міграція в хмару SIDATA 2

Інтернет магазини

Перенесення даних облікових систем на основі лінійки продуктів BAS. Налаштування веб-сервісів для обміну замовленнями та товарами.

Міграція в хмару SIDATA 2

Компанії, що займаються дропшипінгом

Повний комплекс послуг із впровадження "з нуля" облікових систем на базі лінійки продуктів BAS та 1С:Підприємство. Налаштування та підтримка веб-сервісів для обміну замовленнями та товарами із зовнішніми сервісами. Запуск та настроювання інтеграції CRM системи та облікової системи.

Міграція у хмару SIDATA 4

Виробничі компанії

Перенесення даних облікових систем на основі лінійки продуктів BAS. Налаштування веб-сервісів для обміну замовленнями та товарами. Налаштування інтеграції системи CRM та облікової системи. Підключення та налаштування обладнання, сканер ШК, друк етикеток, друк чеків.

Міграція у хмару SIDATA 5

Дистриб'юторські компанії

Перенесення даних, оновлення облікової системи до нових релізів BAS. Налаштування системи CRM. Налаштування інтеграції IP-телефонії, Asterisk та BAS ERP. Підключення та налаштування обладнання.

Міграція у хмару SIDATA 6

Часті питання перед міграцією даних

Міграція даних у хмару може тривати від кількох хвилин до кількох днів і залежить від обсягу даних та складності Вашої ІТ-інфраструктури. Наші фахівці ретельно проаналізують усі особливості Ваших систем та запропонують максимально ефективний план перенесення даних із забезпеченням безперервності Ваших бізнес-процесів.
Ми завжди націлені стати найкращим Вашим партнером та в більшості випадків пропонуємо виконати міграцію Ваших даних у хмару безкоштовно!

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося