Перенесення даних у хмару

Перенесення даних до хмари ✔️ Повний аудит інфраструктури компанії перед процесом міграції ✔️ Підтримка 24/7 від SIDATA.

$100.00In stock

Перенесення даних на сервери SIDATA

Міграція даних у хмару

Як правильно виконати перенесення даних у хмару, зберегти 100% даних і обійтися при цьому без зупинки бізнес-процесів.

Перенесення даних у хмару

У 90% випадків міграція даних безкоштовно!

Що потрібно мати на увазі, переносячи дані у хмару?

Фахівці SIDATA проводять повний аудит ІТ-інфраструктури кампанії перед тим, як зробити міграцію даних на сервери SIDATA.

Кому буде корисна послуга перенесення даних у хмару?

Міграція даних у хмару

Інтернет магазини

Перенесення даних облікових систем з урахуванням лінійки продуктів BAS. Налаштування веб-сервісів для обміну замовленнями та товарами.

Міграція даних у хмару

Дропшипінг-компанії

Повний комплекс послуг із впровадження "з нуля" облікових систем на базі лінійки продуктів BAS та 1С:Підприємство. Налаштування та підтримка веб-сервісів для обміну замовленнями та товарами із зовнішніми сервісами. Запуск та настроювання інтеграції CRM системи та облікової системи.

Міграція у хмару SIDATA 3

Для виробництв

Перенесення даних облікових систем на основі лінійки продуктів BAS. Налаштування веб-сервісів для обміну замовленнями та товарами. Налаштування інтеграції системи CRM та облікової системи. Підключення та налаштування обладнання, сканер ШК, друк етикеток, друк чеків.

Міграція у хмару SIDATA 3

Дистриб'юторські компанії

Перенесення даних, оновлення облікової системи до нових релізів BAS. Налаштування системи CRM. Налаштування інтеграції IP-телефонії, Asterisk та BAS ERP. Підключення та налаштування обладнання.

Часті питання з міграції в хмару

Міграція – переміщення, переселення (напр. населення всередині країни або з однієї країни до іншої, тварин з однієї місцевості до іншої тощо).

У сфері інформаційних технологій міграцією вважається перенесення даних та налаштувань з однієї інформаційної системи до іншої з повним збереженням функціональності. Іншими словами, при міграції даних виконується 1:1 перенесення Ваших інформаційних систем на хмарний сервер SIDATA із збереженням працездатності та функціональності перенесеної системи.

Міграція даних у хмару може тривати від кількох хвилин до кількох днів і залежить від обсягу даних та складності Вашої ІТ-інфраструктури. Наші фахівці ретельно проаналізують усі особливості Ваших систем та запропонують максимально ефективний план перенесення даних із забезпеченням безперервності Ваших бізнес-процесів.

Ми завжди націлені стати найкращим Вашим партнером та в більшості випадків пропонуємо виконати міграцію Ваших даних у хмару безкоштовно!

Замов міграцію в хмару

Мігруйте в хмару, не зупиняючи свої бізнес-процеси.

Дистриб'юторські компанії
Онлайн чат SIDATA
{{ welcomeText }}

    Залишіть заявку і ми з вами зв'яжемося