Міграція у хмару

Як виконати правильну міграцію і зберегти 100% даних та
обійтися при цьому без зупинки бізнес процесів.
Міграція в хмару - це повне переміщення даних, налаштувань, сервісів, операційних систем і додатків з локального майданчика компанії в віртуальний дата-центр публічного хмарного провайдера.
Яку послугу ми пропонуємо?
Детальніше про послугу
Про хмарне розташування
Розміщення серверного обладнання на підприємствах безпосередньо в близькості від офісів і промислових (складських) площ, вважається оптимальним вибором і на перший погляд правильним рішенням. При цьому звучать тези: наприклад "якщо щось трапиться, не далеко бігати" і тому подібні. Що само собою вже не вірно і небезпечно для бізнесу. Тобто власники бізнесу, власники ІТ інфраструктури самі роблять себе залежними від швидкості того "бігуна", якому потрібна фізична присутність біля обладнання для контролю працездатності.
Також потрібно врахувати чинники ризику, а саме резервні контури живлення і резервні контури мережі інтернет, не кажучи вже про тепловий і пиловий режим для обладнання. А якщо ще взяти до уваги фізичний доступ, наприклад прибиральниці яка буде періодично проводити прибирання приміщення, можливо зачепить цілісність системи кабелів.
Не забуваємо про охорону обладнання і звичайно ж споживання тієї ж самої електроенергії і кондиціонуванні, в тарифах, які набагато вище квартирних.
Про все що стосується безвідмовної роботи серверного обладнання турбуються співробітники ЦОД, розташованого в Західній Європі!
Масштабування ресурсів - просто робите заявку на додаток і отримуєте будь-яку кількість ресурсів швидше, ніж замовити нове обладнання у постачальника "через дорогу".


Спеціалісти високого рівня - Потрібна консультація або додатковий сервіс, і це теж у Нас є..


Мобільность доступу - Мінімальний мобільний інтернет на Вашому гаджеті і ви керуєте усіма серверами своєї компанії з будь-якої точки світу.


Бекапи та кластеризація - Резервування даних актуально абсолютно завжди і для всіх, а миттєва доступність до резервів це прерогатива високого рівня сервісу SIData.


Захист від хакерських атак та спаму - За запитом наших клієнтів можливе налаштування різних рівнів захисту даних.


Сервіси API - Сервіси інтеграції на наших серверах відрізняються високим ступенем захисту і надійності, а на сьогоднішній день цінність будь-якої компанії - це наявність якісного API для своїх партнерів по бізнесу.
Які завдання вирішує міграція і кому може бути корисна
Замовити пакет послуги
Оформити заявку на пакет послуг
Ваше ім`я
Номер телефону
Телефони :
+38 095 9157882
+38 068 4145555
Служба підтримки: support@sidata.com.ua
Служба продаж та співробітництва: sales@sidata.com.ua
Загальні питання: info@sidata.com.ua
Ми приймаємо:
Аренда выделенного сервера; Аренда виртуального сервера; Аренда выделенного сервера; dedicated server; Выделенный сервер; Дата-центр; Дата-центр в Германии; Сервер для 1С; Сервер для BAS 1С; База 1с в облаке; База 1с на сервере; Оптимизация сервера 1С; Услуги по 1с; Настройка сервера 1с; SQL server для 1С BAS; Настройка SQL server; Администрирование серверов; Облачные серверы; Миграция в облако бесплатно; Апи сервисы в облаке; VPS, VDS, Dedicated, cloud; Оренда виділеного сервера; Оренда віртуального сервера; Оренда виділеного сервера; Виділений сервер; Дата центр; Дата-центр в Німеччині; Сервер для 1С; Сервер для BAS 1С; База 1с в хмарі; База 1с на сервері; Оптимізація сервера 1С; Послуги по 1с; Налаштування сереру 1с; SQL server для 1С BAS; Налаштування SQL server; Адміністрування серверів; хмарні сервери; Міграція в хмару безкоштовно; Апі сервіси в хмарі; Dedicated server rental; Virtual server rental; Dedicated server rental; Dedicated Server; Data center; Data center in Germany; Server for 1C; Server for BAS 1C; Base 1c in the cloud; Base 1c on the server; 1C server optimization; Services for 1c; Setting up server 1c; SQL server for 1C BAS; SQL server setup; Server administration; Cloud servers; Migrate to the cloud for free; Api services in the cloud; VPS; VDS; Dedicated; cloud