API інтеграція на базі BAS, 1С у хмарі

RESTFUL API 1С, BAS на хмарних сервісах, найкраще рішення на сьогоднішній день.
API сервіси від SIDATA - можуть виконувати всю ручну роботу за вас.
Ваш бізнес буде працювати продуктивніше!
Детальніше про послугу
Про хмарне зберігання 
Розміщення серверного обладнання на підприємствах безпосередньо в близькості від офісів і промислових (складських) площ, вважається оптимальним вибором і на перший погляд здається правильним рішенням.
Хмарні рішення SIDATA попереджають всі ризики пов'язані з такого роду рішеннями, а саме:
- резервні контури живлення 
- резервні лінії мережі інтернет
- тепловий і пиловий режим для серверного обладнання
- регламентного обслуговування і заміни обладнання
- фізична охорона
- споживання електроенергії
Ми створимо найкращий API сервіс, для обміну даними
Інтеграція вашої облікової системи із зовнішніми сервісами - отримання / відправлення даних з будь-якими зовнішніми сайтами і базами даних.
Наприклад система клієнт-банк, отримання курсів валют, відправка / отримання прайсів на товари, список операцій величезний.

Фахівці високого рівня по API - Потрібна консультація по архітектурі API - запропонуємо оптимальні рішення.


Мобільність доступу по API - мобільний додаток - і ваша система обліку може повідомлятися онлайн.


SSL сертифікати і максимальний захист сервісу від хакерських атак і спаму - захист даних на високому рівні - це одна з головних задач які ставлять перед собою фахівці SIData при розробці API сервісу.


Сервіс обміну заявками і документами з партнерами - сервіси обміну інформацією для партнерів компанії - це вимога багатьох відомих компаній. Наявність власного сервісу - це візитна картка будь-якої великої компанії.
Які завдання вирішує API сервіс спільно з обліковою системою BAS, 1С в хмарі
Замовити API сервіс 
Оформити заявку на пакет послуг 
Ваше ім`я
Номер телефону
Ваш email
Телефони :
+38 095 9157882
+38 068 4145555
Служба підтримки: support@sidata.com.ua
Служба продаж та співробітництва: sales@sidata.com.ua
Загальні питання: info@sidata.com.ua
Ми приймаємо:
Аренда выделенного сервера; Аренда виртуального сервера; Аренда выделенного сервера; dedicated server; Выделенный сервер; Дата-центр; Дата-центр в Германии; Сервер для 1С; Сервер для BAS 1С; База 1с в облаке; База 1с на сервере; Оптимизация сервера 1С; Услуги по 1с; Настройка сервера 1с; SQL server для 1С BAS; Настройка SQL server; Администрирование серверов; Облачные серверы; Миграция в облако бесплатно; Апи сервисы в облаке; VPS, VDS, Dedicated, cloud; Оренда виділеного сервера; Оренда віртуального сервера; Оренда виділеного сервера; Виділений сервер; Дата центр; Дата-центр в Німеччині; Сервер для 1С; Сервер для BAS 1С; База 1с в хмарі; База 1с на сервері; Оптимізація сервера 1С; Послуги по 1с; Налаштування сереру 1с; SQL server для 1С BAS; Налаштування SQL server; Адміністрування серверів; хмарні сервери; Міграція в хмару безкоштовно; Апі сервіси в хмарі; Dedicated server rental; Virtual server rental; Dedicated server rental; Dedicated Server; Data center; Data center in Germany; Server for 1C; Server for BAS 1C; Base 1c in the cloud; Base 1c on the server; 1C server optimization; Services for 1c; Setting up server 1c; SQL server for 1C BAS; SQL server setup; Server administration; Cloud servers; Migrate to the cloud for free; Api services in the cloud; VPS; VDS; Dedicated; cloud